baner

SLT 5

Już 25.11.2017, w sobotni wieczór Hala Widowiskowa Szczecińskiego Domu Sportu przyciągnie po raz piąty największych twardzieli ze Szczecina i okolic. Do miasta wojowników zjeżdżają się kluby sportów walki, których zawodnicy mierzą się w formułach Tajski Boks, MMA i K1. 

Kolejny raz szczecińska publiczność obejrzy kilkanaście walk oraz pokazy sztuk walki, tańca czy innych dyscyplin sportowych. Gratką dla miłośników sportów walki będzie zapewne planowany extra fight - w Grapplingu.

Na szczycie trybun odbędą się Targi dla Sportowców, gdzie każdy fan sportu z pewnością znajdzie coś dla siebie. Rozstawione zostaną stoiska z odzieżą; sprzętem sportowym; stoisko z degustacją cateringu dietetycznego; stoisko z odżywkami i suplementami oraz stoiska fizjoterapeutów, dietetyków i trenerów personalnych, gdzie będzie można uzyskać odpowiedź na pytania z wielu dziedzin. Każdy uczestnik będzie mógł otrzymać darmowy bilet wstępu na siłownię oraz zapisać siebie lub swoją pociechę do klubu sportowego.

Walczymy dla Cancer Fighters. Fundacja Cancer Fighters wspiera dzieci  walczące z rakiem. Całość zysku z byletów zostanie przekazana fundacji. Ponadto w trakcie imprezy odbędzie się licytacja charytatywna oraz loteria fantowa.

Start godzina: 18.00 

Wstęp: 20zł

Zapraszamy wszystkich fanów sportów walki i nie tylko

Facebook @Ligatwardzieli

 

(C) Copyright 2016 - Szczecińska Liga Twardzieli