baner

O nas

SLT to zawody, które zostały stworzone w celu promowania sportów walki, w szczególności Tajskiego Boksu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 2015 roku organizujemy imprezy, w których biorą udział zarówno młodzi jak i starsi reprezentanci klubów nie tylko z okolic Szczecina, ale i z całej Polski. Uczestnicy to amatorzy lub początkujący zawodowcy, lecz staramy się, aby oprawa zawodów była jak najbliższa atmosferze z najlepszych gal zawodowych. Wyczytywanie nazwiska zawodnika, wyjście do ringu przy wybranej piosence, ring girls, transmisja live czy głośna publiczność to niewątpliwie atuty, które wyróżniają SLT spośród amatorskich zawodów odbywających się w Polsce.

 

Liga jest ukierunkowana na rozwój zainteresowania sportami walki, jako środka do krzewienia sportu i kultury fizycznej oraz przeciwdziałania stosowaniu używek, szczególnie wśród młodzieży.  Chcemy wspomagać działania społeczne w zakresie promocji zdrowego trybu życia i zachęcać do aktywnego spędzania czasu wolnego. Turniej ma za zadanie również promowanie miasta Szczecin, jako ośrodka przyjaznego rozwojowi rekreacji i sportu, a także chce prezentować firmy, które popierają zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek. 

 

Organizatorzy:

  • Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „Za jeden uśmiech” prowadzi działalność mającą na celu wypełnianie czasu wolnego mieszkańców, a także działalność edukacyjną, profilaktyczną i charytatywną przede wszystkim na rzecz dzieci i młodzieży,. Organizacja nasza opiera wszelkie działania głównie na pracy społecznej swoich członków, jest tzw. stowarzyszeniem non profit i również w części jest stowarzyszeniem opartym na zasadach wolontariatu. Głównym celem naszych przedsięwzięć jest aktywizacja mieszkańców, integracja dzieci i młodzieży z niepełnosprawnymi rówieśnikami, a także dotarcie z naszą inicjatywą do osób biednych, starszych, samotnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym. Działalność swoją SPDM realizuje w szczególności poprzez organizację oraz wspieranie imprez sportowych oraz rekreacyjnych zwłaszcza w mieście Szczecinie i na obszarze województwa Zachodniopomorskiego.
  • Jatubaht Szczecin – klub Muaythai założony w 2013 roku. Od tego czasu rozwija się i zrzesza miłośników tajskiego boksu, trenujących zarówno rekreacyjnie, amatorsko i zawodniczo. Nazwa Jatubaht jest głęboko związana z tajską tradycją, nazywani byli w ten sposób wojownicy, którzy bronili królewskiego słonia i po stracie oręża używali Muaythai w celu odparcia ataków wroga. Trenerem oraz założycielem jest Jakub Stańczuk. 

 

(C) Copyright 2016 - Szczecińska Liga Twardzieli